Nazywam się Marta Błażewicz

 

                  Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (nr certyfikatu 1722) i magistrem psychologii.W swojej pracy stosuję również narzędzia psychoterapeutyczne. Poza dostosowanymi do Pacjentów uzależnionych, technikami poznawczo-behawioralnymi, najbliższe jest mi podejście humanistyczne. Jego oś to bezwarunkowa akceptacja Klienta, autentyczność, pogłębiona empatia i zaciekawienie światem wewnętrznego doświadczenia Klienta.

 

               Od 2011 roku skutecznie pomagam trzeźwieć osobom uzależnionym. Początkowo w Olsztyńskiej Przychodni Leczenia Psychoterapii i Profilaktyki Uzależnień,na Puszkina 13, gdzie oprócz prowadzenia grupy oddziału dziennego, pomagałam indywidualnie i grupowo osobom uzależnionym na różnych etapach trzeźwienia. Także osobom będącym z nimi w bliskich relacjach; partnerom, dzieciom, rodzicom, oraz tym doświadczającym trudności życiowych, niekorzystnej adaptacji czy zaburzeń emocjonalnych.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam też na stażach i praktykach w Przychodni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu, w zamkniętym ośrodku leczenia uzależnienia od narkotyków stowarzyszenia Karan i na oddziale leczenia uzależnień w Tworkach. Obecnie pracuję wyłącznie w ramach mojej prywatnej praktyki zawodowej.

 

Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studium Terapii Uzależnień w akredytowanej przez PARPĘ, wiodącej szkole Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Zrealizowałam też studium podyplomowe z zakresu pedagogiki.

Zawodowe pomaganie innym uważam za równoznaczne z ciągłym szkoleniem się i podnoszeniem kwalifikacji. Obecnie jestem w trakcie Szkoły Psychoterapii Humanistycznej, renomowanego ośrodka psychoterapii i szkolenia psychoterapeutów INTRA w Warszawie, gdzie superwizuję swoją pracę.

Psychoterapia jest moją pasją, podobnie jak rozwój osobisty.

 

Marta Błażewicz,

Psycholog, Psychoterapeuta

Specjalista Terapii Uzależnień

 

 

opinie moich Klientów